Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Co sądzicie o termach w Szaflarach?

Jakie jest wasze zdanie na temat term w Szaflarach? Ja dostałem polecenie przeprowadzenia małego wywiadu środowiskowego. Jeżeli tylko uda mi się zdobyć pozytywne opinie, wybierzemy się razem z małżonką właśnie tam na nasz upragniony urlop bez dzieci. Ledwie kilka dni, ale zawsze to jakiś postęp. Jeżeli tylko uda nam się w pełni cieszyć tym wszystkim, bo żona jest bardzo przywiązana do dzieci. Zadane przez Yoshi84, w kategorii Uroda

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

 1. W przeciwieństwie do pana... To nie moja sprawa, ale proszę pamiętać, że kobieta zawsze będzie związana z dzieckiem bardziej, jeżeli je wychowuje i spędza z nim całe dnie. To jednak rodzi silną więź. Co do samego urlopu w termach w Szaflarach, to z pewnością się państwu należy i zapewniam, że to wspaniałe miejsce. Naprawdę. Nie ma się czym przejmować. Po prostu cieszyć się wolnym czasem i własnym towarzystwem. Polecam termy Szaflary.

  Liana82 odpowiedział

  0
 2. Tak, ja mam taką samą radę. Wiem, jak czasami chce się wyrwać od codziennych obowiązków i zająć samym sobą. To jest chyba naturalna potrzeba zapracowanego człowieka, który przecież nie będzie się wiecznie przepracowywał. Ja mam już w planach kolejną wyprawę do term w Szaflarach. To niezwykłe miejsce, jak słowo daję.

  Odkurzacz odpowiedział

  0
 3. Fajna sprawa. ja korzystam zawsze jak jestem w okolicach gór. Fajnie relaksuje i tyle

  Klaj odpowiedział

  0