Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Czy oni już naprawdę zgłupieli z rozliczeniem czasu pracy kierowców?

Już naprawdę nie wiem, co mam o tym wszystkim myśleć poza tym, że jest kompletnie absurdalne. Nie wiedzieć czemu nagle okazało się, że jesteśmy za mało uświadomieni w sprawie nieprawidłowych norm pracy prowadzących auta i tylko dlatego... Nie, to już jest za wiele jak dla mnie. Ostatnio miałem takie rozliczenie czasu pracy kierowców, więc wiem na co narzekam. Myślałem, że w końcu oszaleję, naprawdę. Zadane przez Yoshi84, w kategorii Usługi dla przedsiębiorców

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Miałem podobnie kiedy i mnie dopadli, ale zapewniam pana, że nie będzie to takie dokuczliwe, kiedy już ci mniej sumienni zaczną być przyłapywani. Oczywiście, jeżeli to w ogóle nastąpi. Wiadomo nie od dziś, że jak Polak chce, to potrafi i nawet takie rozliczenie czas pracy kierowców będzie dla niego jedynie drobnym wyzwaniem nie mającym większego znaczenie. Nie oczekuję po tych kontrolach zbyt wiele, ale przydałyby się równe szanse dla wszystkich.

    salbador odpowiedział

    0
  2. Nie ma dla mnie nic gorszego niż wymysły urzędników, którzy w najlepsze sobie śmietankę zbijają i zarabiają,utrudniając ludziom życie. Niby mówią, że to nie wdzięczna praca, ale chciałbym widzieć ich w mojej sytuacji, jakby na to zareagowali. Wszyscy tacy mądrzy jedynie w gadaniu są, nic więcej. Prawdziwy koszmar.

    Kosmo odpowiedział

    0