Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Czy panuje jakaś moda w ubrankach do chrztu?

Zastanawiałam się kiedyś z przyjaciółką czy istnieje jakaś konkretna moda uzależniona lub też nie od czasów, albo od płci dziecka, według której nabywa się ubranka do chrztu. Żadna z nas jeszcze nigdy nie musiała dokonywać tego wyboru, dlatego też niezmiernie trudno jest nam to ocenić. Byłybyśmy wdzięczne za wszelką pomoc i ewentualnie wskazówki w odnalezieniu się w sytuacji. Zadane przez Pierduś, w kategorii Uroda

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Mimo, że mam dwoje dzieci nigdy wcześniej nie słyszałam o żadnej modzie na ubranka do chrztu, ani tym bardziej, o jakich kolwiek ścisłych regułach rządzących takimi wyborami. Jestem pewna, że wśród znanych i bogatych nawet cos tak trywialnego jak ubranka do chrztu mają znaczenie, jednak nas szarych ludzi one nie dotyczą.

    Yoshi84 odpowiedział

    0
  2. Czym innym jest sprawa modnego ubioru, a kompletnie odmienna sprawą jest ochrzanie dziecka i ubranie go w odpowiednie ciuszki Nigdy nie spotkałam się z czymś takim jak moda na ubranka do chrztu stąd też moje ogromne zdziwienie poprzez poruszane przez panie kwestie.

    Klaj odpowiedział

    0