Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Czy wiecie coś o miejscowości Ostrowo?

Cześć wszystkim, czy wiecie może co to za miejscowość Ostrowo? Szukam informacji, gdyż mąż dostał skierowanie na wczasy właśnie tam, ale na mapie jest chyba z dziesięć takich mieścinek. Jeżeli ktokolwiek z was ma pojęcie o tym miejscu, jeżeli wiecie coś więcej, a może już tam byliście , to naprawdę proszę o jakieś informacje. Zadane przez Artemida89, w kategorii Sport i podróże
Tagi: Ostrowo

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Witam, ja byłem w ubiegłym roku przez 2 tygodnie w miejscowości o nazwie Ostrowo. Powiem tak: jeżeli nie lubisz tłumów, lubisz wypoczywać niemalże w miejscu które nie jest jeszcze skażone przez masową turystykę to polecam niezwykle gorąco. Możesz być pewna że warto tam jechać, ba nawet jeżeli już zrobiłaś awanturę mężowi za tego typu akcje.

    kasa odpowiedział

    0
  2. Witam. Ja byłem tam dwa tygodnie temu, mi się kompletnie nie podobało, ale dlatego że ja to muszę mieć blisko dyskoteki, muszę mieć blisko na kebaba, a picie piwa pod sklepem jest nie dla mnie. Dlatego też jeżeli szukasz czegoś na rozrywki to lepiej sobie daruj Ostrowo. Z drugiej strony szukając innych opcji, szukając ciszy, klimatycznych wakacji na pewno będziesz pełna zadowolenia.

    Perez82 odpowiedział

    0