Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Czym są wzorowe dachy z Warszawy?

Nie wiem, czy będą państwo znali odpowiedź na to pytanie, ale jestem tak zdesperowany, że nie omieszkam się nawet pogrążyć, żeby wiedzieć czy istnieję coś takiego. Kiedyś stary znajomy się przyczepił tego rodzaju hasłom i okazało się, że wiele z tego ma rację bytu w normalnej rzeczywistości. Nawet coś takiego, jak idealne dachy z Warszawy mogą istnieć, dlatego też pytam się państwa. Zadane przez Darry, w kategorii Budownictwo

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Moim zdaniem nie ma to żadnego znaczenia, ale nie wydaje mi się, żeby to miało jakieś konkretne znaczenie dla naszego małego świadka. Mam nadzieję, że pomogę, bo faktycznie kiedyś o czymś takim słyszałam, ale nie jestem pewna czy idealne dachy istniały w Warszawie czy nie jakimś innym mieście w Polsce, więc ostrożnie zajmowałabym się tym zagadnieniem.

    brek81 odpowiedział

    0
  2. Ja mieszkam od jakiegoś czasu w Warszawie, ale nie słyszałem nigdy wcześniej o czymś takim. Jeżeli oczywiście coś takiego miało miejsce choćby wcześniej, to ja się nie wypowiadam, ale może chodziło o jakiegoś rodzaju nazwę firmy. Wiadomo, że idealne dachy to coś pewnego, więc może ktoś wpadł na pomysł, żeby wykorzystać taki slogan w swojej nazwie. Proszę sprawdzić - http://www.homka.pl/dachy-warszawa-krycie-dachow-dekarz.html.

    Finks odpowiedział

    0