Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Dlaczego wybraliście akurat mieszkania w Pruszczu Gdańskim?

Podzielcie się ze mną informacją, dlaczego wybraliście mieszkania w Pruszczu Gdańskim? Jesteście zadowoleni z tego zakupu? Nie żałujecie tej decyzji? Nie wiem, okazało się, że nie wszystko wygląda, tak jak powinno po tym, jak wprowadziliście się do swojego wyśnionego mieszkania? Jestem teraz na rozdroży, więc zastanawiam się nad tym coraz poważniej. Osobiście chętnie bym kupiła, ale moja druga połowa ma poważne obiekcje. Zadane przez dyzionek, w kategorii Budownictwo

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Czy ja się będę liczyła w dyskusji czy nie, mało mnie to obchodzi. Wiem jedynie, że będę w stanie przyznać racji panu powyżej, za co z góry przepraszam. Zrobiłam tak, jak pan radzi kilka miesięcy temu, bo miałam okazję. Wiadomo jak się to skończyło dla młodej pary, z których jeden stracił pracę i nie może znaleźć innej, a drugi pracuje całymi godzinami, żeby zarobić na ratę kredytu, czynsz i opłaty... mieszkania w Pruszczu Gdańskim są z całą pewnością fajne, ale nie wiem czy warto ryzykować.

    Kortek89 odpowiedział

    0
  2. Wiem, że nie będę zbyt wielką pomoc, szczególnie po tym, co zaraz napiszę, ale proszę śmiało ryzykować. Teraz niewiele jest okazji, kiedy możemy sobie pozwolić na kupno własnego mieszkania w Pruszczu Gdańskim czy gdziekolwiek indziej. Jeżeli tylko będziecie państwo w stanie załatwić sobie odpowiednie poręcznie, szukać sobie mieszkania bierzecie kredyt i się nie przejmujcie.

    adullo odpowiedział

    0