Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Jak oceniacie polski CRM? Warto po niego sięgnąć?

Pytanie mówi samo za siebie. Nie wiem zbyt wiele na jego temat, ale sporo znajomych mi go polecało, więc postanowiłem się dowiedzieć czegoś więcej. Nie ma chyba lepszego miejsca do zadawania głupich albo oczywistych pytań niż internet. Nie mniej liczę, że państwo pomogą mi w wyborze polski CRM. Mam dobrą intuicję? Zadane przez Bacuś, w kategorii Komputery i internet

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Ja chętnie pan pomogę, więc proszę śmiało pytać o szczegóły. Nie jestem zwolennikiem kupowania w ciemno. Na początek polecałbym jednak skorzystanie z wersji demo na komputery stacjonarne. Nie jestem jakoś specjalnie uprzedzony do polskiego CRM, ale polecałbym szukać lepszych, zagranicznych. Tutaj się uczyć, na własnym podwórku, a potem na głęboką wodę się rzucić.

    czu-czu odpowiedział

    0
  2. Zdecydowanie tak. Chętnie pomogę i jeszcze bardziej się zbłaźnię odpowiadając na takie pytania. Nie, nie pomogę, ale mogę odesłać do wyszukiwarek internetowych. Już wiele powiedziano o "polski CRM", więc trzeba jedynie trochę cierpliwości w poszukiwaniach. Będę za pana trzymał kciuki, względnie mogę podesłać jeszcze kilka linków.

    Liana82 odpowiedział

    0