Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Jak skuteczne jest usuwanie zmarszczek?

Przede wszystkim zastanawiam się, od czego szczególnie zależy skuteczność usuwania zmarszczek? Wiem, że z pewnością ma to związek ze stanem zmarszczek i stopniem starzenia skóry. Interesuje mnie dodatkowo, jakie jeszcze czynniki wpływają na zabieg usuwania zmarszczek. Proszę o konkretne odpowiedzi, a nie owijanie w bawełnę. Chciałabym się czegoś dowiedzieć, a nie słuchać wszystkiego, co mam, na co dzień. Zadane przez Liana82, w kategorii Uroda

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

 1. Wszystkie te czynniki wpływają również na sam proces starzenia, a nie tylko niwelowania efektów działania zabiegu usuwania zmarszczek. Po wszystkim musi pani również uważać na siebie i swoją nową twarz, bo praktykowanie nałogów w stylu palenia papierosów ujemnie wpływają na proces regeneracji.

  Yoshi84 odpowiedział

  0
 2. Zatem usuwanie zmarszczek w jednej z klinik w Warszawie odbywa się w zależności o od wieku, rodzaju skóry, trybu życia oraz miejsca, w jakie ma zostać wstrzyknięty preparat. Ma to związek ze średnim okresem utrzymywania się efektów stosowania kwasu, który wynosi mniej więcej pół roku. To przeciętny okres wskazywany w wielu poradnikach kobiecych. Warto dowiedzieć się szczegółów w jakiejś klinice, np. usuwanie zmarszczek Warszawa.

  kasa odpowiedział

  0
 3. Po co usuwać? Wstydzicie się starości? Chcecie później wyglądać jak jakieś fantomy. Dajcie spokój ludzie

  Klaj odpowiedział

  0