Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Jak znaleźć kogoś do sprzątania?

Witam was, co sądzicie o firmach sprzątających? Mam zamiar jedną z nich zatrudnić do sprzątania mojego mieszkania, jednak do końca nie wiem w jaki sposób to osiągnąć. To znaczy nie wiem jak weryfikować ich skuteczność, jak sprawdzać czy firma A jest lepsza od firmy B. Czy możecie mi coś poradzić, jakieś dobre rady. Wiadomo że są one zawsze w cenie. Zadane przez norton, w kategorii Usługi dla ludności

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Cześć, nie lepiej znaleźć sobie jakąś Ukrainkę czy Tajwankę, która to będzie przede wszystkim dokładna, będzie sprzątała doskonale mieszkanie? Tak się zastanawiam czy to nie byłoby najlepsze rozwiązanie w tej chwili, czy nie można by właśnie tak tego organizować. Ja korzystam z tego typu usług i naprawdę jest super.

    gumis odpowiedział

    0
  2. Witaj, odnośnie szukania firm to korzystaj z tego co daje internet. Po prostu wstukaj sobie w goglach odpowiednie hasła przykładowo sprzątanie Wrocław i masz już dziesiątki wyników. A jak znaleźć kogoś dobrego? Przede wszystkim warto skorzystać z opcji na takie sprawy jak fora opiniotwórcze. W necie jest tego cała masa dlatego polecam takowe szukanie i czytanie tego co mówią ludzie o danej firmie.

    kasa odpowiedział

    0