Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Jakie grzyby marynowane lubicie?

Są jakieś szczególne grzyby marynowane, które lubicie czy raczej bierzecie, co jest i nie pytacie o szczegóły? Naszło mnie, bo właśnie wróciłam z zakupów z pełną torbą a w niej pyszne kurki, które zamierzam zrobić domowym sposobem, bo moja rodzina je po prostu uwielbia. Nie wiem czy macie w swoich domach jakieś tradycje związane z grzybami marynowanymi, ale szczerze polecam. Są pyszne i sprawdzają się w każdej sytuacji. Zadane przez adullo, w kategorii Żywność

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Ja lubię normalne, kupowane w sklepie grzyby marynowane. Nie mam jakiegoś szczególnie wybrednego podniebienia, więc nie stanowi to dla mnie żadnego problemu. Jeżeli tylko byłbym w stanie przyrządzić takiej domowej roboty grzyby marynowane, to chyba spotkałoby się to jedynie z powątpiewającą reakcja i czystym strachem prze zażywaniem trucizny. Nie, nie umiem gotować.

    jożin z bazin odpowiedział

    0
  2. Także lubię grzyby marynowane własnej roboty, nawet wśród członków mojej rodziny panuje przekonanie, że stałem się po kilku latach eksperymentów prawdziwym mistrzem zalewy. Wyważony smak, który mają moje grzyby marynowane potrafi zadowolić każde wybredniejsze podniebienie. Nie ma sensu się chwalić, ale jakie to miłe uczucie być w czym naprawdę dobyrm i docenianym.

    Mentosik odpowiedział

    0