Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Jakie są poważniejsze albo niebezpieczniejsze skutki przedłużania włosów?

Nie orientuję się w tym, ale wiem, że taka możliwość istnieje, więc z całą pewnością jestem w stanie zapowiedzieć wiele interesujących rzeczy w tej kwestii. Po pierwsze przedłużanie włosów nie powoduje ich niszczenia, a jedynie jakieś nieistotne kłopotliwe swędzenie czy częstsze drapanie. Mam nadzieję, że będzie się działo całkiem sporo w tym temacie. Zadane przez Kaki, w kategorii Uroda

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Ja osobiście nie spotkałam się z jakimiś poważniejszymi skutkami przedłużenia włosów. Owszem jakieś zaczerwienienia skóry głowy bywały, ale po zastosowaniu odpowiednich szamponów i odżywek wszystko z powrotem wracało do normy. Nie ma się, czym przejmować na zapas, bo każdy ma inny rodzaj skóry głowy i każdego skóra inaczej reaguje. Gdyby miał każdy zwracać uwagę na różne niebezpieczeństwa, jakie niesie przedłużanie włosów to nikt by tak naprawdę tego nie robił, a jednak mimo wszystko sporo ludzi się na to decyduje.

    nicodem88 odpowiedział

    0
  2. Droga pani! Nie spodziewałabym się na pani miejscu wielkiej dyskusji na ten temat, ponieważ naprawdę nieliczne osoby mogą sobie pozwolić na zakup i przedłużenie włosów, a jeśli już to robią to najpierw sprawdzają czy mogą te właśnie włosy sobie zafundować czy nie. Przecież nie będą przedłużać sobie włosów po to tylko, żeby pokazać innym, że ich na to stać, a samemu męczyć się z jakimiś kłopotliwymi skutkami przedłużenia włosów.

    bart81 odpowiedział

    0