Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Jakie są wasze opinie odnośnie agencji interaktywnej?

Możecie się ze mną podzielić waszymi opiniami odnośnie agencji interaktywnej, którą znacie, podziwiacie, szanujecie albo gardzicie. Wiem, że pewnie większość użytych przeze mnie słów jest nad wyrost, ale chodziło mi o zrobienie odpowiedniego wrażenia na was i wydaje mi się, że jednak się udało, dlatego też mam nadzieję, że się wspólnie dogadamy odnośnie szczegółów. Zadane przez Grac, w kategorii Komputery i internet

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Jakich szczegółów? W sumie to znam kilka takich agencji interaktywnych, a o innych jedyne czytałem albo słyszałem, ale większość z nich zna się chyba na swojej robocie i mają naprawdę dobrą opinię wśród ekspertów. Przynajmniej te najbardziej znane i szanowane. Nie wiem jak jest w przypadku innych, ale moim zdaniem te mają jakąś tam przyszłość. Te które znam.

    Darry odpowiedział

    0
  2. Zdarzyło mi się kochać i nienawidzić, ale jedno zawsze oddam. Znają się ludzie na rzeczy. Miałem wiele przeżyć z takimi agencjami interaktywnymi, ale w większości potrafili wypromować każdy mój produkt tak, że po kilku miesiącach zyski wzrosły, a nawet przerosły moje oczekiwania, dlatego też polecam taką agencję całym sercem targanym wieloma uczuciami. Sprawdź - agencja interaktywna.

    lulejzy odpowiedział

    0