Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Jakie wymagania stawiają w dziale księgowości w Katowicach?

Zainteresowałem się pracą w dziale księgowości, ale kompletnie nie wiem, czego będą ode mnie wymagali. Czy muszę mieć jakieś studia ukończone, czy wystarczy może, że będę się ładnie uśmiechał, jeżeli wśród rekrutujących pojawi się piękna pani? Nie wiem, naprawdę nie wiem, jak to ma wszystko wyglądać. I czy ma znaczenie, że cała rzecz dzieje się w Katowicach? Będę wdzięczny za wszystkie wskazówki, jakie będzie mi w stanie dać. Zadane przez Łapka86, w kategorii Biznes i finanse

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

 1. Pracuję od kilku lat w księgowości i powiem panu, że jednak nie jest to takie łatwe, jak by się mogło wydawać laikowi. Jeżeli nigdy nie lubił pan matematyki i nie był skrupulatny, to będzie to dla pana istna katorga. Poza tym dochodzi jeszcze aspekt odpowiedniego przygotowania. Księgowości nie można się na uczyć od tak sobie, to trzeba przynajmniej latami szkolić. Nie ma znaczenia czy w Katowicach czy innym dużym, bądź małym mieście. Proszę zapytać tu - księgowość Katowice.

  Lara86 odpowiedział

  0
 2. Dla mnie osobiście wielkim kłopotem zawsze okazywali się naiwni bezrobotni, którzy myśli, że taka księgowość to jest jakaś zabawa, której można się łatwo nauczyć i będzie wszystko pięknie i ładnie. Ale to nie jest takie proste. Żeby się szkolić w księgowości trzeba ukończyć studia albo przejść kurs. Nie ma wielu innych opcji. Albo być cudownym dzieckiem z Katowic, chociaż miasto nie ma tu najmniejszego znaczenia.

  Eckhart odpowiedział

  0
 3. mi kazali znaleźć tanie notesy, normalnie to są jakieś jaja ludzie kochani

  clebraton85 odpowiedział

  0