Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Rozrywka, zabawa

2 odpowiedzi

Jak zorganizować imprezę integracyjną firmy bez znajomości tematu?

Witajcie wszyscy i pomocy, pomocy, pomocy!!! Powiedziałam ostatnio w firmie że organizuje najlepsze przyjęcia rodzinne. A skoro takie cuda umiem zrobić to kazano mi przygotować imprezę integracyjną dla mojej firmy. Nawet nie chcieli słuchać że impreza gdzie wujek Stachu pije winko, a ciocia Stefcia tańczy do muzyki z lat 50-tych to inna para kaloszy niż 50 facetów i 50 kobie, a każdy chce ostrej jazdy, ostrej imprezy. Co mam teraz zrobić. Szefostwo nawet nie chce słuchać moich wyjaśnień, do 15 lipca muszę wszystko dopiąć, każdy szczegół ma być zatwierdzony. Co radzicie. Zadane przez Finks,
  1. Co robić, co doradzam? Wejdź sobie na tę stronę ? organizacja imprez integracyjnych Warszawa bez problemów znajdą rozwiązania z Twojej jakże ciężkiej sytuacji. Czy można chcieć więcej, mając gotowe rozwiązania podane na tacy. Jako iż sama piszesz że osobiście nie ogarniesz tego to korzystaj z tego co oferuje rynek.

    Liana82 odpowiedział

    0
  2. A co tutja radzić, zaproś wujka Stacha niech rozkręca imprezkę z szefem, a może ciocia Stefcia uwiedzie szefa i będzie on Twoim przyszłym wujem. Widzisz są plusy tej sytuacji.

    norton odpowiedział

    0