Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Uroda

2 odpowiedzi

Jakie są poważniejsze albo niebezpieczniejsze skutki przedłużania włosów?

Nie orientuję się w tym, ale wiem, że taka możliwość istnieje, więc z całą pewnością jestem w stanie zapowiedzieć wiele interesujących rzeczy w tej kwestii. Po pierwsze przedłużanie włosów nie powoduje ich niszczenia, a jedynie jakieś nieistotne kłopotliwe swędzenie czy częstsze drapanie. Mam nadzieję, że będzie się działo całkiem sporo w tym temacie. Zadane przez Kaki,
 1. Ja osobiście nie spotkałam się z jakimiś poważniejszymi skutkami przedłużenia włosów. Owszem jakieś zaczerwienienia skóry głowy bywały, ale po zastosowaniu odpowiednich szamponów i odżywek wszystko z powrotem wracało do normy. Nie ma się, czym przejmować na zapas, bo każdy ma inny rodzaj skóry głowy i każdego skóra inaczej reaguje. Gdyby miał każdy zwracać uwagę na różne niebezpieczeństwa, jakie niesie przedłużanie włosów to nikt by tak naprawdę tego nie robił, a jednak mimo wszystko sporo ludzi się na to decyduje.

  nicodem88 odpowiedział

  0
 2. Droga pani! Nie spodziewałabym się na pani miejscu wielkiej dyskusji na ten temat, ponieważ naprawdę nieliczne osoby mogą sobie pozwolić na zakup i przedłużenie włosów, a jeśli już to robią to najpierw sprawdzają czy mogą te właśnie włosy sobie zafundować czy nie. Przecież nie będą przedłużać sobie włosów po to tylko, żeby pokazać innym, że ich na to stać, a samemu męczyć się z jakimiś kłopotliwymi skutkami przedłużenia włosów.

  bart81 odpowiedział

  0
2 odpowiedzi

Czy panuje jakaś moda w ubrankach do chrztu?

Zastanawiałam się kiedyś z przyjaciółką czy istnieje jakaś konkretna moda uzależniona lub też nie od czasów, albo od płci dziecka, według której nabywa się ubranka do chrztu. Żadna z nas jeszcze nigdy nie musiała dokonywać tego wyboru, dlatego też niezmiernie trudno jest nam to ocenić. Byłybyśmy wdzięczne za wszelką pomoc i ewentualnie wskazówki w odnalezieniu się w sytuacji. Zadane przez Pierduś,
 1. Mimo, że mam dwoje dzieci nigdy wcześniej nie słyszałam o żadnej modzie na ubranka do chrztu, ani tym bardziej, o jakich kolwiek ścisłych regułach rządzących takimi wyborami. Jestem pewna, że wśród znanych i bogatych nawet cos tak trywialnego jak ubranka do chrztu mają znaczenie, jednak nas szarych ludzi one nie dotyczą.

  Yoshi84 odpowiedział

  0
 2. Czym innym jest sprawa modnego ubioru, a kompletnie odmienna sprawą jest ochrzanie dziecka i ubranie go w odpowiednie ciuszki Nigdy nie spotkałam się z czymś takim jak moda na ubranka do chrztu stąd też moje ogromne zdziwienie poprzez poruszane przez panie kwestie.

  Klaj odpowiedział

  0
3 odpowiedzi

Kiedy nowe oferty na masaże w Olsztynie?

Zastanawiam się, kiedy pojawią się nowe oferty na masaże w Olsztynie, ponieważ niedawno słyszałem, że teraz ktoś planuje otwierać nowy interes i właśnie będzie kręcił wokół tego, więc stąd moje pytanie. Jak sądzicie, będzie to jakiś hit czy skończy się upadłością, jak w przypadku innych nieprzemyślanych inwestycji? Nam by się trochę tego wsparcia z Unii przydało, więc jestem za takimi pomysłami, ale jeszcze trzeba umieć się odpowiednio rozreklamować. Zadane przez Mentosik,
 1. Z pewnością wszelkie nowości będą się pojawiały na bieżąco w gazetach albo w płatnych ogłoszeniach lokalnych na jakiś portalach. W Olsztynie działa przecież strona internetowa dla miast, więc nie będzie problemu z uzyskaniem jakiś aktualnych informacji. Musi pan się wykazać odrobiną cierpliwości. Masaże są całkiem popularne, więc jest wielu zainteresowanych. Polecam - masaże Olsztyn.

  Kaki odpowiedział

  0
 2. Jeżeli tylko coś nowego się pojawi w Olsztynie związanego z masażami, to poinformują nas o tym z całą pewnością, więc nie ma się, czego obawiać. W chwili, kiedy tylko jakieś ogłoszenie ujrzy światło dzienne, pańska czujna uwaga na pewno się na nie skieruje i nie będzie większego problemu z uzyskaniem kompletnych danych.

  czu-czu odpowiedział

  0
 3. Powiem szczerze że masaże raz brałem, co prawda nie w Olsztynie i naprawdę więcej nie chce. oczywiście jak będą robili je prawdziwi profesjonaliści, w dobrych cenach to może się skuszę. A tak- rezygnuję bo bolą plecy

  Klaj odpowiedział

  0
3 odpowiedzi

Co sądzicie o termach w Szaflarach?

Jakie jest wasze zdanie na temat term w Szaflarach? Ja dostałem polecenie przeprowadzenia małego wywiadu środowiskowego. Jeżeli tylko uda mi się zdobyć pozytywne opinie, wybierzemy się razem z małżonką właśnie tam na nasz upragniony urlop bez dzieci. Ledwie kilka dni, ale zawsze to jakiś postęp. Jeżeli tylko uda nam się w pełni cieszyć tym wszystkim, bo żona jest bardzo przywiązana do dzieci. Zadane przez Yoshi84,
 1. W przeciwieństwie do pana... To nie moja sprawa, ale proszę pamiętać, że kobieta zawsze będzie związana z dzieckiem bardziej, jeżeli je wychowuje i spędza z nim całe dnie. To jednak rodzi silną więź. Co do samego urlopu w termach w Szaflarach, to z pewnością się państwu należy i zapewniam, że to wspaniałe miejsce. Naprawdę. Nie ma się czym przejmować. Po prostu cieszyć się wolnym czasem i własnym towarzystwem. Polecam termy Szaflary.

  Liana82 odpowiedział

  0
 2. Tak, ja mam taką samą radę. Wiem, jak czasami chce się wyrwać od codziennych obowiązków i zająć samym sobą. To jest chyba naturalna potrzeba zapracowanego człowieka, który przecież nie będzie się wiecznie przepracowywał. Ja mam już w planach kolejną wyprawę do term w Szaflarach. To niezwykłe miejsce, jak słowo daję.

  Odkurzacz odpowiedział

  0
 3. Fajna sprawa. ja korzystam zawsze jak jestem w okolicach gór. Fajnie relaksuje i tyle

  Klaj odpowiedział

  0
3 odpowiedzi

Peruki kolorowe - dziwactwo czy moda?

Na dyskotekach, pokazach mody i w klubach częstokroć można zobaczyć kobiety, które mają na głowach fantazyjne peruki. Uważam, że to rewelacyjny trend i sama chciałabym kupić sobie taką perukę. Nie wiem tylko, czy nie wyjdę na jakąś dziwaczkę i znajomi nie uznają, że jestem zbyt ekstrawagancka. Czy któraś z Was zdecydowałaby się na kupno peruki i wyszła w niej na ulicę, albo na jakąś imprezę? Zadane przez Łapka86,
 1. Uważam, że każdy ma prawo do odrobiny ekstrawagancji. Jeżeli nie robisz tym nikomu krzywdy, to dlaczego zastanawiasz się, czy masz prawo się w tej peruce pokazać? Może podpytaj delikatnie swoich znajomych, co sądzą o takim pomyśle? Ja nie miałabym nic przeciwko, gdyby moja znajoma wpadła na taki szalony pomysł. Popatrz tu - peruki.

  Caro82 odpowiedział

  0
 2. A ja nie jestem pewna, czy moda na szalone kreacje doszła już do Polski. Od czasu do czasu można spotkać ludzi przystrojonych w różne kolorowe kreacje i peruki, ale jest to raczej rzadkie zjawisko. Sądzę, że o wiele ciekawszym rozwiązaniem byłoby stworzenie własnej fryzury. Możesz wykorzystać do tego celu jakieś dopinane włosy, brokat, albo wstążeczki. Zastanów się!

  Bacuś odpowiedział

  0
 3. Fajna sprawa. Ale tylko na jakieś imprezki. Nie widzę człowieka w takiej peruce który posiada 50 lat i ma łeb różowy. Jakiś dramat!

  Klaj odpowiedział

  0
3 odpowiedzi

Jak skuteczne jest usuwanie zmarszczek?

Przede wszystkim zastanawiam się, od czego szczególnie zależy skuteczność usuwania zmarszczek? Wiem, że z pewnością ma to związek ze stanem zmarszczek i stopniem starzenia skóry. Interesuje mnie dodatkowo, jakie jeszcze czynniki wpływają na zabieg usuwania zmarszczek. Proszę o konkretne odpowiedzi, a nie owijanie w bawełnę. Chciałabym się czegoś dowiedzieć, a nie słuchać wszystkiego, co mam, na co dzień. Zadane przez Liana82,
 1. Wszystkie te czynniki wpływają również na sam proces starzenia, a nie tylko niwelowania efektów działania zabiegu usuwania zmarszczek. Po wszystkim musi pani również uważać na siebie i swoją nową twarz, bo praktykowanie nałogów w stylu palenia papierosów ujemnie wpływają na proces regeneracji.

  Yoshi84 odpowiedział

  0
 2. Zatem usuwanie zmarszczek w jednej z klinik w Warszawie odbywa się w zależności o od wieku, rodzaju skóry, trybu życia oraz miejsca, w jakie ma zostać wstrzyknięty preparat. Ma to związek ze średnim okresem utrzymywania się efektów stosowania kwasu, który wynosi mniej więcej pół roku. To przeciętny okres wskazywany w wielu poradnikach kobiecych. Warto dowiedzieć się szczegółów w jakiejś klinice, np. usuwanie zmarszczek Warszawa.

  kasa odpowiedział

  0
 3. Po co usuwać? Wstydzicie się starości? Chcecie później wyglądać jak jakieś fantomy. Dajcie spokój ludzie

  Klaj odpowiedział

  0
1 odpowiedzi

Moja twarz w trądzikach, co począć?

Witajcie moich kochani. Nie mam zamiaru wam smucić ale jestem zmuszony. Przede wszystkim zaczynam od początku. A mianowicie jakiś czas temu byłem fajnym chłopakiem, który nie miał żadnych problemów, kobiety to znaczy koleżanki z klasy do mnie lgnęły i było wszystko naprawdę w porządku. Dzisiaj jest całkiem inaczej. Trądzik zaatakował całkowicie moją twarz i nawet koleżanki nie chcą chodzić ze mną do kina. Co zatem mam zrobić żeby zmienić moją sytuację, co zrobić aby moja buźka znowu była naprawdę cudowna, by okazało się że jestem wyjątkowym ciachem w mojej szkole? Dajcie jakieś pomocne informacje , za każdą jestem wdzięczny. Zadane przez Eckhart,
 1. Chłopie masz pecha. Dojrzewasz i z tego też powodu wszystko jest w porządku. A kobietami nie przejmuj się. Po prostu idź na leczenie trądziku, sprawdź lekarzy w swoim mieście, zobacz co mogą Ci zaoferować, jakiego rodzaju akcje będą w stanie Ci zaoferować. Każdy normalny lekarz da ci jakieś ciekawe porady, które sprawią że niebawem twoja twarz będzie jak nowa. Polecam tę drogę, nie rób nic samemu, nie kombinuj czytając internet.

  debet odpowiedział

  0
2 odpowiedzi

Czy wiecie coś o bezpieczeństwie podczas depilacji?

Witam wszystkich. Jak chyba większość kobiet, ja także nie lubię jednej rzeczy, która wiąże się z nadejściem lata. Mówię tu oczywiście o fakcie konieczności depilowania nóg. Ostatnio jedna ze znajomych mówiła, że jej ten problem nie dotyczy, ponieważ była na zabiegu, była to chyba depilacja laserowa. Też chętnie bym się wybrała na taki zabieg, tylko nie do końca wiem na czym on polega i mam wątpliwości, czy taki zabieg aby na pewno jest bezpieczny Zadane przez lulejzy,
 1. Depilacja laserowa jest bezpieczna. Nie wiem czego się bać. Na pewno nie boli tak jak woskiem. ja polecam bo korzystam regularnie

  Klaj odpowiedział

  0
 2. Witam. Tak, depilacja laserowa jest bezpiecznym zabiegiem. Wykonanie go w salonie, który ma sprawne przyrządy i dobrze wyszkolony personel nie grozi żadnymi skutkami ubocznymi, więc jeśli usłyszała Pani, że gdzieś jakaś kobieta z poparzeniami trafiła do szpitala, czy też ma po nim blizny, to albo jest to nieprawdziwa plotka, albo depilacja laserowa była wykonywana w salonie, który ma kiepskie wyposażenie. Oczywiście ja chodzę do naprawdę dobrych gabinetów- depilacja laserowa Warszawa Zabieg ten polega na trwałym uszkadzaniu mieszków włosowych przy użyciu wiązki światła o odpowiedniej długości fali, która jednocześnie jest bezpieczna dla skóry.

  Ciocia odpowiedział

  0
3 odpowiedzi

Spa nad morzem, sauna i przebywanie nad morzem

Finlandia do tej pory kojarzyła mi się z lasami i śniegiem, no i ze Świętym Mikołajem oraz reniferem Rudolfem. Saunę widziałem w telewizji, zwykle w jakiś filmach gangsterskich albo kryminalnych. Okazało się, że spa nad morzem w połączeniu z sauną fińską i sama możliwość przebywania nad Morzem Bałtyckim sprawiły, że moje ciało nareszcie otrzymało oczekiwaną uwagę. Zatroszczono się o mnie, jakby był najważniejszym klientem, poczułem, że tak właśnie jest. Każdego ranka budziłem się, słysząc szum fal i czując na powiekach łagodne smugi wiatru wdzierającego się do pokoju przez otwarte okno. Mewy dawały o sobie znać o każdej porze, zaś kojąca muzyka morza nastrajała mnie pozytywnie. Zadane przez Pierduś,
 1. Spa nad morzem to nie tylko samo morze, to także korzyści płynące z właściwego zagospodarowania miejsce i umiejętnościami ludzi, znających się na tym, co robią. Sam korzystałem z sauny fińskiej. Wypociłem się w niej, ale od razu poczułem się lepiej, kiedy wyszedłem potem na zatłoczoną plażę.

  Rokita odpowiedział

  0
 2. Byłem w spa na mazurach to znaczy saunie. Taka przydomowa koło Szczytna i powiem że bajka. A w takim hotelu to musiałby być mega wypas jak sądze

  Klaj odpowiedział

  0
 3. Polecam gorąco każdemu niezdecydowanemu. Warto wybrać się do spa nad morzem. To połączenie wakacji nad Bałtykiem z przyjemnością przebywania w hotelu spa. Aromatyczne kąpiele, masaże czy zabiegi kosmetyczne, którym poddawane jest ciało. Ofertę można znaleźć tu - spa nad morzem.

  nicodem88 odpowiedział

  0