Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Kto jest odbiorcą stron na telefon?

Tak, to może wydaje się głupie pytanie, ale ja mam swój powód, który zaraz państwu przybliżę, jeżeli będę mógł dojść do słowa. Chodzi mi mianowicie o to, że nie orientuję się czy optymalizuje się odpowiednio strony pod kątem rodzajów telefonów, na które będą przesyłane właściwe dane? Czy to może kwestia jakiegoś ogólnego kodu, który jest tak dostosowany, że takie szczegóły nie grały tutaj roli. To oczywiście może być bez znaczenia, ale prosiłbym o rozwianie moich wątpliwości. Zadane przez nicodem88, w kategorii Usługi dla przedsiębiorców

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

 1. Coraz częściej można się spotkać z opinią, że niewielu przedsiębiorców widzi związek między mobilną wersją swojej strony internetowej a rozwojem prowadzonego przez nich biznesu. To swoisty paradoks, ale jednocześnie powód do niepokoju dla klientów, bo to im zostanie utrudnione życie. Jedni namawiają ich do korzystania wyłącznie z telefonów oferując coraz do świetniejsze dodatki i możliwości aparatów, a tutaj taka niespodzianka.

  Arash odpowiedział

  0
 2. Tak, zdecydowanie odbije się to na klientach, ale nie zapominajmy także o tym, że to właśnie za sprawą takiego podejścia firmy tracą zyski. Dla jednych jest to kilka tysięcy dla innych w przyszłości może się okazać taka ignorancja milionową stratą. Strony na telefon mają szansę na szybki rozwój, ale tylko kiedy zostanie dostrzeżony ich prawdziwy potencjał.

  gumis odpowiedział

  0
 3. Każdy kto posiada odpowiedniej jakości telefon. To chyba wszystko w temacie, czy coś więcej pisac?

  Klaj odpowiedział

  0