Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Które firmy od przeprowadzki są waszym zdaniem najlepsze?

Wybierałem się właśnie na wirtualną podróż po najdalszych zakątkach naszej części internetu. To znaczy po polskich stronach i wymyśliłem, że sprawdzę przeprowadzki na terenie Krakowa. Takie sobie hasełko, a wyskoczyło mi tyle wiadomości, że przez chwilę rozbolała mnie głowa. Nie powiem, żebym był w tym jakiś zielony albo przynajmniej pomarańczowy, ale nie wydaje mi się, żeby można było uznać, że jestem jakiś wariatem. Szukam jednak dobrej firmy, pomożecie? Zadane przez Mentosik, w kategorii Usługi dla ludności

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Tak, świetnie prosperujący, z tysiącami klientów miesięcznie. Oczywiście, że to jedynie kwestia czasu, aż pojawią się pierwsze propozycje jakiegoś nawet rodzaju usług w zakresie przeprowadzek po Krakowie, ale pewnie je tego nie dożyję. Chociaż, gospodarka rozwija się zdumiewająco szybko.

    Finks odpowiedział

    0
  2. Jaki sens ma pana pytanie, bo nie znalazłem go nawet po przeczytaniu kilkakrotnie tej wiadomości. Nic, odpowiem na ostatnie pytanie. Akurat je jeszcze byłem w stanie zrozumieć, serio. Jeżeli jestem raczej człowiekiem ciekawskim, to z całą stanowczością mogę zagwarantować, że nie da się ukryć prostego faktu. Przeprowadzki w Krakowie to bardzo dobry interes. Proszę sprawdzić - przeprowadzki Kraków.

    Klaj odpowiedział

    0