Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Miejsca z dobrym rodzimym jedzeniem

Mam na myśli sławnego oscypka, niezapomniana, wyborna kwaśnica i dobre piwo. Apartamenty, chatki, pokoje, schroniska. Wybieramy się na spotkanie z daleką rodziną na Słowacji, ale po drodze postanowiliśmy zahaczyć o Zakopane, nigdzie się nam nie śpieszy, pogoda ładna. Zatem, co polecacie? W internecie jest tego pełno, ale co informacje z pierwszej ręki, to z pierwszej ręki. Zadane przez nicodem88, w kategorii Sport i podróże

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

 1. Słyszałeś o Danielce? Mają tam świetną bazę gastronomiczną. Wszędzie blisko, sprawdzone miejsce, godne polecenia. Jest to tak naprawdę jedno wielkie centrum góralskiego folkloru, jeżeli nie masz lepszych planów, śmiało rezerwuj tam miejsce, nie możesz trafić lepiej. Sprawdź też to - apartamenty Zakopane.

  Elroy odpowiedział

  0
 2. Willa Lipki jest moją propozycją, słyszałam też o Danielce. Całkiem ładne miejsce, niestety zostało już polecone, a ja chciałam wyjść z jakąś świeżą propozycją. Nie jest moim niekwestionowanym faworytem, ale jeżeli chcesz trafić do ośrodka, w którym tętni góralskim powietrzem, zdecydowanie polecam. Ma naturalnie swoje wady i zalety, ale tak naprawdę, jakie pensjonaty jej nie posiadają, szczerze mówiąc nie była jeszcze w żadnym, który spełniałby moje oczekiwania.

  dyzionek odpowiedział

  0
 3. Co to jest ta Danielka? Szukałem w necie i nie mogłem nic znaleźć? Elroy daj więcej info!

  Klaj odpowiedział

  0