Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Od jakiej kwoty zaczynają się ceny apartamentów w Jastrzębiej Górze?

Zależy mi szczególnie mocno na orientacyjnej cenie, jeżeli jesteście mi w stanie państwo przekazać tak dokładne informacje. Ja nie jestem w ogóle zorientowany, a nie mam czasu na sprawdzenia każdej pojedynczej oferty, jaka nawinie mi się pod rękę w spisie firm w internecie. Apartamenty w Jastrzębiej Górze są szczególnie atrakcyjne, bo od zawsze chciałem się na dłużej zatrzymać w tym mieście, a jakoś nigdy nie było okazji. Zadane przez Eckhart, w kategorii Sport i podróże

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

 1. Nie wiem, jaka to jest dokładnie kwota, ale pewnie trzycyfrowa, jeżeli nie więcej, jeżeli zależy panu na odpowiednim standardzie. Ja wiem, że pewnie będzie się pan musiał wykosztować i to przy nie małych pieniądzach. Apartamenty w Jastrzębiej Górze, ale pan wymyślił nie powiem. Jednak to pana sprawa, ja nie oceniam.

  Glucio odpowiedział

  0
 2. We wrześniu? Teraz to nawet za 20 złotych jak oczywiście Cie wpuszczą. Myślę że fajna sprawa jesień nad morzem

  Klaj odpowiedział

  0
 3. To będzie całkiem spory wydatek, wydaje mi się, że przy dłuższym pobycie, który pan najwyraźniej planuje to będzie się wiązało z tysiącami zaprzepaszczonymi na urlopowanie. Nie lepiej wynająć, jakieś mieszkanie po kosztach, że przypadkiem nie okazało się, że cały majątek pan stracił na jednym małym apartamencie? Ja bym radziła się zastanowić. Proszę zerknąć tutaj - apartamenty Jastrzębia Góra.

  Liana82 odpowiedział

  0