Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Peruki kolorowe - dziwactwo czy moda?

Na dyskotekach, pokazach mody i w klubach częstokroć można zobaczyć kobiety, które mają na głowach fantazyjne peruki. Uważam, że to rewelacyjny trend i sama chciałabym kupić sobie taką perukę. Nie wiem tylko, czy nie wyjdę na jakąś dziwaczkę i znajomi nie uznają, że jestem zbyt ekstrawagancka. Czy któraś z Was zdecydowałaby się na kupno peruki i wyszła w niej na ulicę, albo na jakąś imprezę? Zadane przez Łapka86, w kategorii Uroda

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

 1. Uważam, że każdy ma prawo do odrobiny ekstrawagancji. Jeżeli nie robisz tym nikomu krzywdy, to dlaczego zastanawiasz się, czy masz prawo się w tej peruce pokazać? Może podpytaj delikatnie swoich znajomych, co sądzą o takim pomyśle? Ja nie miałabym nic przeciwko, gdyby moja znajoma wpadła na taki szalony pomysł. Popatrz tu - peruki.

  Caro82 odpowiedział

  0
 2. A ja nie jestem pewna, czy moda na szalone kreacje doszła już do Polski. Od czasu do czasu można spotkać ludzi przystrojonych w różne kolorowe kreacje i peruki, ale jest to raczej rzadkie zjawisko. Sądzę, że o wiele ciekawszym rozwiązaniem byłoby stworzenie własnej fryzury. Możesz wykorzystać do tego celu jakieś dopinane włosy, brokat, albo wstążeczki. Zastanów się!

  Bacuś odpowiedział

  0
 3. Fajna sprawa. Ale tylko na jakieś imprezki. Nie widzę człowieka w takiej peruce który posiada 50 lat i ma łeb różowy. Jakiś dramat!

  Klaj odpowiedział

  0