Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Poszukuję sprawnych specjalistów, którzy mi nakreślą pewne problemy

Witam wszystkich. Chciałbym poprosić osoby, które to mają pojęcie o tym jak działać w pewnych sprawach, ściśle związanych z wyceną środków trwałych. Jeżeli znacie się na tego typu sprawach, jeżeli macie pojęcie o tym jak konkretnie wszystko sobie przygotować, to chciałbym właśnie was prosić o przedstawienie mi konkretnych informacji z tym związanych. Sprawa z jednej strony banalnie prosta ale muszę mieć 100% pewności że dobrze zadziałam Zadane przez bakster, w kategorii Biznes i finanse

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. A co tutaj wiedzieć? Jeżeli chodzi ci o sprawy takie jak wycena środków trwałych to musisz koniecznie dowiedzieć się że najważniejszym czynnikiem jest w Twoim wypadku odpowiednie podejście do spraw związanych z zatrudnieniem odpowiedniej firmy. Tylko w ten sposób będziesz miał wszystko nakreślone.

    lulejzy odpowiedział

    0
  2. Ziomuś, raczej nikt ci tutaj samodzielnie nie nakreśli tego co kosztuje bardzo wiele. Czy zdajesz sobie sprawę z faktu, że należy działać przede wszystkim skutecznie. Inaczej nie ma co kombinować. Dlatego też czekam aż się ogarniesz i osobiście stwierdzisz że aby uzyskać zyski należy trochę zainwestować. Bo to dla mnie najlepsze rozwiązanie.

    Perez82 odpowiedział

    0