Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Skąd wezmę naklejki na ścianę?

Słyszałam o nich takie rewelacyjne rzeczy, że nie jestem w stanie się oprzeć i nie skorzystać z próby upiększenia mojego wnętrza, ale niestety martwię się, że nie dostanę takich w moim zapyziałym mieście, gdzie diabeł mówi dobranoc, a karaluchy śpią pod poduchami... Może mogłabym zamówić przez internet, istnieje taka możliwość? Jeżeli tak to mam po prostu poszukać naklejek na ścianę i mi wyskoczą oferty? Zadane przez lulejzy, w kategorii Wnętrze domu

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

 1. Naturalnie. To bardzo popularny ostatnio zabieg dekoracyjny w milionach domów na świecie i na terenie Polski. Śmiało proszę korzystać z internetu, drzemią w nim ogromne możliwości wyboru odpowiedniego dla pani motywu. Ostatnio pojawia się wiele stron z ogólnymi motywami do wykorzystania w różnych celach. Proszę śmiało szukać. Mogę polecić te stronę - naklejki na ścianę.

  Glucio odpowiedział

  0
 2. Sama zastanawiałam się, jakby wyglądał mój pokój z takimi naklejkami na ścianę. Jeszcze nie zaryzykowałam zniszczeniem świeżo malowanej powierzchni, ale bardzo mnie kusi. Mąż mówi, że głupia jestem, po co nam takie wzorzyste pierdoły na ścianach, ale jestem coraz bardziej zmotywowana. To tak pięknie wygląda w reklamach!

  Kortek89 odpowiedział

  0
 3. Ze sklepu...albo samemu sobie zrób. Naprawdę pytania co niektórych potrafią zniszczyć

  Klaj odpowiedział

  0