Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Słyszeliście, czym jest dziennik elektroniczny?

Właśnie. Ja nie jestem zbyt dobrze poinformowany, dlatego wolę zapytać ludzi, którzy mają jakieś pojęcie o tym i owym, żeby mnie oświecili. Za duszę towarzystwa też raczej nie uchodzę. Nie w tym rzecz. Mój syn ostatnio opowiedział mi o dzienniku elektronicznym. Nauczyciela chciała, żeby przekazali rodzicom wiadomość o tym, że szkoła wprowadza je do siebie i powinni się przygotować. Jak zatem się przygotować do tego wielkiego skoku w przyszłość? Zadane przez bart81, w kategorii Komputery i internet

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

 1. Zapewne najlepiej udać się do szkoły i zapytać o szczegóły albo poczytać w tym w internecie, poszperać w wyszukiwarkach, gdzie z pewnością znajduje się sporo użytecznych informacji. Zawsze znajdzie się pomocna dusza, która w łatwej i przystępnej formie wyjaśni, o co właściwie w tym wszystkim chodzi, a jak nie to poczytać u źródła - dziennik elektroniczny.

  Kaki odpowiedział

  0
 2. Na początek polecałabym przygotować się z wiedzy o internetowych bazach danych, potem doszkolić się w wiedzy odnośnie przekazu informacji w internecie i metodach szyfrowania danych osobowych. Tak naprawdę to jedyne, czego pan potrzebuje to odrobina cierpliwości i wyrozumiałość, kiedy zobaczy pan oceny swojego dziecka. Reszta to formalność.

  rene odpowiedział

  0
 3. Takie coś gdzie można sprawdzac oceny uczniów. Fajna sprawa, szkoda że jej nie było za moich czasów

  Klaj odpowiedział

  0