Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Sprzedać szybko samochód- jak?!?

Wiadomo że sprzedaż samochodu to skomplikowana sprawa, jednak okazuje się że można naprawdę łatwo go sprzedać. Czytałem tu i ówdzie, ale same ogólniki odnośnie spraw związanych z handlem samochodami i dlatego też chciałbym wam zaproponować sporządzanie jakiejś listy i pisanie na owej liście gdzie opłaca się sprzedawać samochody, a gdzie nie warto kierować swoich kroków. Pozdrawiam i czekam na naprawdę konstruktywne wypowiedzi. Pozdrawiam Zadane przez brek81, w kategorii Usługi dla ludności

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Jeżeli poszukujesz czegoś konkretnego do sprzedaży samochodu to wykaż trochę inwencji, a nie czekasz na gotowe rozwiązania. Przede wszystkim w internecie masz miliony możliwości reklamowania chęci sprzedaży samochodu i z tego właśnie skorzystaj. To najlepsza droga do tego aby mieć możliwości łatwego działania związanego z handlem autami, nie potrzeba żadnych list przebojów czy czegoś podobnego.

    Elroy odpowiedział

    0
  2. Wiesz to nie lista przebojów dlatego nie sądzę że ktokolwiek coś w punktach wymieni, jednak polecam tobie skorzystać z możliwości jakie w chwili obecnej daje skup samochodów Wrocław To chyba najlepsze miejsce, z jakiego powinno się korzystać.

    kris84 odpowiedział

    0