Nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi mogą takie być!

Znajdź dobrego fotografa- łatwo powiedzieć, trudniej wykonać

Jako że tytuł mówi już wiele to ja ograniczam się tylko do najważniejszych informacji. A mianowicie muszę znaleźć specjalistę, który to będzie w stanie przygotować dla mnie najlepszego rodzaju fotografie ślubne, będzie posiadał pomysł na sesje ślubne i takie tam. Wiadomo łatwo to wszystko napisać, jednak o wiele trudniej tego dokonać. Co zatem sądzicie w tej kwestii? Zadane przez kris84, w kategorii Usługi dla ludności

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Siemasz człowieku. Wiesz że nie musisz kombinować jeżeli chodzi o szukanie specjalistów od takich spraw jak fotografia ślubna. Przecież cała mas się reklamuje i pewnie u Ciebie w mieście także. Dlatego ruszaj do dzieła, dokładnie sobie sprawdzaj co zyskujesz kiedy sięgasz po sprawdzone rozwiązania, jakie oferuje Ci właśnie jeden czy drugi fotograf. Nie rozumiem ludzi, którzy idą na łatwiznę. Kiedyś nie było internetu i też sobie jakoś radzono.

    Arash odpowiedział

    0
  2. Cześć, jeżeli mówimy o takich sprawach jak sesje, zdjęcia ślubne i tego typu sprawy to naprawdę łatwo znaleźć. Przecież skoro tutaj piszesz to oznacza że jakieś tam obycie z internetem posiadasz. Dlatego po prostu weź sobie znajdź odpowiedniego speca za pomocą wyszukiwarki. Wpisujesz sobie tam przykładowo fotograf ślubny Kraków i masz już sporą listę specjalistów.

    gumis80 odpowiedział

    0